Biruta Leitāne
Numerologs
Pašizziņas sistēmas “Likteņa matrica” analītiķe
Gaismas mandalu praktiķe
Konsultācijas un pasniedzējas darbs tiešsaistē un klātienē

Par mani
Mani vienmēr ir piesaistījis viss neparastais un noslēpumainais, vēlme izprast sevi un pasauli sev apkārt. Daudzu gadu garumā, paralēli ikdienas darbam, ir apgūtas ezotēriskās zinības, kas dzīvei piešķīra jaunu kvalitāti. Tas prasīja zināmu piepūli, dažādu izaicinājumu pieņemšanu, pacietību un nepadošanos.

Vienmēr intuitīvi esmu sapratusi, ka mans ceļš ir ne tikai izzināt sevi, apzināties dzīves likumsakarības un savas veselības vērtību, bet arī kalpot citiem, daloties ar iegūtajām zināšanām.

Dzīve ir aizraujošs un krāsains ceļojums. Mums katram, dodoties piedzīvojumā uz Zemi, ir līdzi iedota karte ar ceļazīmēm, balstīta uz dzimšanas datiem. Mans mērķis ir skaidrā un saprotamā valodā palīdzēt Tev izprast šo ceļazīmju nozīmi, nevis pateikt priekšā, kurā virzienā doties vai kā labāk dzīvot.

Ja vēlēsies, iemācīšu dzīves ceļazīmes ievīt skaistos gaismas mandalu rakstos. Bet jautājums vienmēr paliks atklāts, vai ievērosim savas dzīves satiksmes noteikumus, jo brīvās gribas likumu neviens nav atcēlis.
Es aicinu Tevi doties aizraujošā pašizziņas ceļojumā!


Kas ir

Likteņa matrica?

“Visas nelaimes, neapmierinātība un ciešanas, ko piedzīvojam, rodas

no neziņas vai neskaidrām zināšanām par to, kas patiesībā esam.”

Maikls Džeims


Likteņa matrica ir pašizziņas sistēma, kas balstīta uz numeroloģijas un astroloģijas zināšanām, kvantu fiziku un ģenētiku, zināšanām par čakru enerģētisko sistēmu. Tā nav pareģošana, maģija vai kaut kas nereāls.

Matricas aprēķinā tiek izmantoti dzimšanas dati un tās skaidrojumos atspoguļojas 22 Visuma enerģijas. Aiz katras no tām stāv noteikts arhetips, tēls, kas iezīmē lietas būtību. Šīs Visuma enerģijas ir eksistējušas vienmēr un tās ietekmē ikviena cilvēka dzīvi. Neviena no 22 enerģijām nav ne laba, ne arī slikta. Savas dzīves laikā cilvēks sastopas ar katru no tām. Enerģija var izpausties ļoti jaudīgi plusā, bet tikpat labi tā var būt ar mīnuss zīmi. Tās izpausmes diapazons ir plašs.
Zinot savu matricu, jeb dzīves karti, izprotot enerģiju būtību, rodas izpratne par sevi. Cilvēks var sākt apzināti pievērst uzmanību savām domām, izsekot savām darbībām, rīcībai, kas vistiešākajā mērā ietekmē ikdienas dzīvi.

Būtībā tā ir instrukcija, jeb skaidrs ceļvedis, kas parāda, ko vajadzētu darīt, lai vislabākajā veidā realizētu sevi un atvērtu neviltotas laimes krājumus vai pretēji – ko nevajadzētu darīt, lai nesāktos problēmas attiecībās, finansēs un veselībā.

Šis ļoti spēcīgais pašizziņas instruments var būt noderīgs ikvienam, kurš vēlas iepazīt sevi un kuram ir vēlme sakārtot savas attiecības vai mainīt nodarbošanos un noskaidrot savu finansiālo potenciālu, uzlabot veselību un dzīvi kopumā, lai beidzot pārtrauktu ciešanas un sāktu dzīvot laimīgu dzīvi, ko cilvēks ir pelnījis.

Es ļoti priecājos, ka varu aicināt jūs iepazīt savas dzīves karti, sākt sekot un pārvaldīt tajā esošās enerģijas, kas ir laimīgas un harmoniskas dzīves atslēga.
Kontakti
Biruta Leitāne
+ 371 291 131 39
blmatrica@gmail.com